Jūs esat šeit: Stādu parāde Husqvarna dāvinās trimeri

Husqvarna dāvinās trimeri

E-pasts Drukāt PDF

Vienam no fotokonkursa “Mans dārzs krāsās” dalībniekiem Husqvarna Latvija dāvinās speciālbalvu – trimeri. Balvas ieguvēju no kunkursa fotogrāfijām izvēlēsies Husqvarna Latvija darbinieku komanda.

 

“Latvijā piemājas dārzs ir gandrīz 70% iedzīvotāju, lielai daļai tas kalpo ne vien atpūtai, bet ir arī ģimenes “barotājs”. Tāpēc, lai mudinātu dārzā saskatīt un radīt vairāk skaistas, ne vien apēdamas, lietas, ar prieku atbalstam daiļdārzu mīļotājus, dāvinot praktisku rīku – trimmeri,” skaidro Juris Marhilevičs, Husqvarna Latvija vadītājs.

Ar moderno izkapti jeb trimmeri var ne tikai zāli pļaut, bet arī griezt kokus un krūmus, izveidot formu dzīvžogiem, kultivēt augsni. Tā ir daudzpusīga mašīna, kas piemērota dažādu dārza vai piemājas uzdevumu veikšanai, un lai ar to paveiktu iecerēto ir tikai vienkārši jānomaina uzgalis un iegūts jau cits darba rīks.

Kā aprēķinājuši Husqvarna Global Report pētnieki ieguldījums piemājas dārza kopšanā atmaksājas vairāk nekā ieguldījums, piemēram, mājas virtuves remontā, jo rada lielāku īpašuma kopējo vērtību un saglabājas ilgtermiņā.

Fotokonkurss “Mans dārzs krāsās” norisinās sociālajā portālā www.draugiem.lv/staduparade, un vēl līdz 10. aprīlim var balsot par konkursā iesūtītajām fotogrāfijām. Konkursu, sagaidot 10. Latvijas Stadu parādi, kas notiks  š. g. 3 .– 4. maijā Siguldā, rīko Stādu audzētāju biedrība (SAB) sadarbībā ar sociālo vietni www.draugiem.lv. Patlaban konkursā iesniegtas 72 fotogrāfijas. Tās ir visdažādākās – sākot no atsevišķu ziedu un augu fotogrāfijām, dārza fragmentiem beidzot ar portretiem uz dārza fona un ziedu rakstiem, ko veido malkas grēdas. Fotokonkursa uzvarētāji tika paziņoti 3. maijā, Siguldā 10. Latvijas Stādu parādes laikā.

Konkursu “Mans dārzs krāsās” organizē    sadarbībā ar

Balvas nodrošina: un