Jūs esat šeit: Stādu parāde

Fotokonkurss “Mans dārzs krāsās” ir noslēdzies

E-pasts Drukāt PDF

Fotokonkurss “Mans dārzs krāsās”, ko tuvojoties jubilejas Latvijas Stādu parādei, kas norisināsies š. g. 3 .– 4. maijā Siguldā, Svētku laukumā, rīkoja Stādu audzētāju biedrība (SAB) sadarbībā ar sociālo vietni www.draugiem.lv ir noslēdzies.

Lasīt tālāk...

Husqvarna dāvinās trimeri

E-pasts Drukāt PDF

Vienam no fotokonkursa “Mans dārzs krāsās” dalībniekiem Husqvarna Latvija dāvinās speciālbalvu – trimeri. Balvas ieguvēju no kunkursa fotogrāfijām izvēlēsies Husqvarna Latvija darbinieku komanda.

Lasīt tālāk...

Vēl tikai nedēļu var iesniegt bildes fotokonkursam “Mans dārzs krāsās”

E-pasts Drukāt PDF

Tuvojoties jubilejas Latvijas Stādu parādei, kas norisināsies š. g. 3 .– 4. maijā Siguldā, Svētku laukumā, Stādu audzētāju biedrība (SAB) sadarbībā ar sociālo vietni www.draugiem.lv. rīko fotokonkursu “Mans dārzs krāsās.”

Lasīt tālāk...

Izsludina konkursu “Draudzīgākais stādu audzētājs”

E-pasts Drukāt PDF

Tuvojoties Latvijas Stādu parādei, kas norisināsies š. g. 3. – 4. maijā Siguldā, Svētku laukumā, Latvijas Stādu Audzētāju Biedrība (SAB) sadarbībā ar žurnālu „Dārza Pasaule” izsludina konkursu “Draudzīgākais stādu audzētājs”.

Lasīt tālāk...

Izsludina fotokonkursu “Mans dārzs krāsās”

E-pasts Drukāt PDF

Tuvojoties jubilejas Latvijas Stādu parādei, kas norisināsies š. g. 3.–4. maijā Siguldā, Svētku laukumā, Stādu audzētāju biedrība (SAB) sadarbībā ar sociālo vietni www.draugiem.lv. izsludina fotokonkursu “Mans dārzs krāsās.”

Lasīt tālāk...

Konkurss audžuģimenēm “Mans sapņu dārzs”

E-pasts Drukāt PDF

Tuvojoties jubilejas Latvijas Stādu parādei, kas norisināsies š. g. 3. – 4. maijā Siguldā, Svētku laukumā, Latvijas Stādu Audzētāju Biedrība (SAB), sadarbībā ar Profesionālo audžuģimeņu apvienība “Terēze”, izsludina konkursu audžuģimenēm “Mans sapņu dārzs”.

Konkursa mērķis ir atbalstīt Latvijas audžuģimenes, palīdzēt tām labiekārtot un veidot ģimenes vidi, kā arī rosināt bērnus domāt par apkārtējo vidi, sniegt savu ieguldījumu apkārtējās vides veidošanā un sakārtošanā. Konkursa dalībniekus sagaida jauki pārsteigumi balvu, ekskursiju un dažādu atrakciju veidā.

Lasīt tālāk...

Latvijas Stādu parāde šopavasar svinēs desmito jubileju

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Stādu parāde ir ikgadējs pasākums, kas katru pavasari pulcina stādaudzētājus un dārzkopjus no visas Latvijas. Šogad tā norisināsies jau desmito reizi un notiks 3. un 4. maijā Siguldā, Svētku laukumā.

Latvijas Stādu parāde ir īpaša ar to, ka šajā pasākumā piedalās lielākā daļa Latvijas stādu audzētāji (t.sk. vairāk kā 100 Latvijas stādu audzētavas) un tas ir apmeklētākais gada pasākums šajā nozarē. Pasākums divu dienu garumā apmeklētājiem ir bez maksas.

Lasīt tālāk...

8. Rudens Stādu parāde notiks 2012. gada 22. septembrī

E-pasts Drukāt PDF

Šobrīd vēl ir karstākais vasaras laiks, bet Stādu audzētāju biedrība jau sāk organizēt 8. Rudens Stādu parādi, kas šogad notiks jau astoto gadu pēc kārtas un simboliski vēsta par sezonas noslēgumu. 8. Rudens Stādu parāde notiks 2012. gada 22. septembrī tradicionāli Bulduru Dārzkopības vidusskolas pasniedzēju un studentu lolotajā dārzā.

Pagājušā gada rudenī māte daba mūs lutināja ar garu atvasaru un Rudens Stādu parādes dienā lapas kokos rotājās krāšņās krāsas un Bulduru dārzs apmeklētājus priecēja ar košajām rudens krāsām apstādījumos, kur vasaras puķes un ziemcietes sastādītas tā, lai krāšņums būtu vērojams līdz pat ziemai.

Lasīt tālāk...

2 lapa no 3