Jūs esat šeit: Dārza plānošana, ierīkošana

Dārza plānošana, ierīkošana

Smilšakmens uzstādīšana

E-pasts Drukāt PDF

Smilšakmens - ir klasisks nogulumiezis, kas veidojies smilšu graudiņu sacementēšanās procesā, izveidojot cietu akmeni. Smilšakmens patlaban ir vispieejamākais un visplašāk izmantojamais dabiskais akmens.

Lasīt tālāk...

Mūrīši. Skaistums vai nepieciešamība?

E-pasts Drukāt PDF

Atbalsta mūrīši ir gan skaistuma elements, gan nepieciešamība. Tos galvenokārt ierīko lai nostiprinātu grunti pret eroziju. Veiksmīgi ierīkota sieniņa piedos izteiksmīgumu, vizuāli palielinās āra telpu, lieliski harmonēs ar akmeņdārzu, zālienu, ūdenskrātuvi, kļūs par jūsu teritorijas kompozīcijas centru.

Lasīt tālāk...

Krūmu izvēle. Krūmu vērtība

E-pasts Drukāt PDF

ApstādījumiKas tad nu ir vērtīgākais? Auga augstums, vainaga kuplums, zaru faktūra un krāsa, ziedu lielums un to blīvums, lapu tonalitāte? Kas tad ir galu galā svarīgs izvēloties krūmus savā dārzā?

Lasīt tālāk...

Vienkāršības valdzinājums

E-pasts Drukāt PDF

Formēti skujeņiMūsdienu steigā dažādu velmju vadīti mēs skrienam pa dzīves ceļiem un neceļiem, pārvaram grūtības, bailes, priecājamies par uzvaru, bēdājamies par bēdām.

Lasīt tālāk...

Laiks rīkoties un īstenot iecerēto!

E-pasts Drukāt PDF

Pergola dabāIzej laukā. Jūti? Kaut kas ir mainījies. Gaiss smaržo savādāk, putnu dziesmas kļūst arvien skaļākas un daudzveidīgākas. Saules stariņi biežāk un stiprāk mūs samīļo. Ir atnācis PAVASARIS!

Lasīt tālāk...

Jūsu dārza Iespējas

E-pasts Drukāt PDF

ApstādījumiLai dārzs būtu pieskaņots Jūsu vajadzībām, svarīgi saprast tā koncepciju, proti , kas un cik lielā mērā ir nepieciešams. Kas būs patīkamāk, priecāties par to no loga, kā uz dzīvo gleznu, vai pavadīt tajā lielu daļu sava brīvā laika?

Lasīt tālāk...

Stādījumu valdzinājums. Dobes apdobes

E-pasts Drukāt PDF

ApdobeAugu veģetācijas periods rit pilnā sparā un dod iespēju baudīt ziedu skaistumu, aromātu burvību augu dāvātos gardumus. Daba nomierina, harmonizē iekšējo līdzsvaru.

Lasīt tālāk...

3 lapa no 5